Upadłość konsumencka

Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Zielmachowicz świadczy kompleksową pomoc prawną w zakresie szeroko rozumianego prawa upadłościowego i prawa restrukturyzacyjnego. Dzięki doświadczonym specjalistom w tej dziedzinie postępowania przebiegają sprawnie i efektywnie.

prawo_rodzinne_i_opiekuncze

W ofercie Kancelarii zawiera się świadczenie kompleksowej pomocy w sporządzaniu dokumentów, pism, wniosków w postępowaniu upadłościowym dla osób niewypłacalnych, w szczególności:

  • sporządzanie wniosków o ogłoszenie upadłości;
  • nadzór nad toczącym się postępowaniem (kontakt z sądem i syndykiem, składanie skarg, pism, wniosków).

A także:

  • pomoc w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów;
  • analiza sytuacji majątkowej i finansowej, badanie spełnienia przesłanek warunkujących zgłoszenie upadłości.

Najważniejszym aspektem, który staje się przyczynkiem do podjęcia decyzji o ogłoszeniu upadłości jest perspektywa powrotu do normalnego życia, bez obciążeń i długów. Pamiętaj, że już na pierwszym etapie po złożeniu wniosku w wyniku orzeczenia sądu, które zapada stosunkowo szybko (jeśli odpowiednio przygotowałeś się i złożyłeś kompletny wniosek z kompletem odpowiednich załączników) zawieszeniu ulegają postępowania sądowe, egzekucyjne prowadzone przez komornika oraz powinni zaprzestać swoich czynności windykatorzy z firm windykacyjnych. Zawieszeniu ulega również bieg naliczania odsetek, tzn. że Twoje długi przestają się każdego dnia powiększać.

Jeśli potrzebna jest Ci pomoc w sprawnym przejściu przez ten proces i odzyskaniu komfortu życia, zachęcamy do skorzystania z pomocy profesjonalistów z grona prawników naszej Kancelarii.

Świadczymy pomoc na terenie całego kraju, bez względu na Twoje miejsce zamieszkania.

Zostaw nam swój numer. Oddzwonimy!