e-mail kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl tel +48 797 392 234
Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Zielmachowicz Gdynia

Specjalizacja

Upadłość konsumencka

W ofercie Kancelarii zawiera się świadczenie kompleksowej pomocy w sporządzaniu dokumentów, pism, wniosków w postępowaniu upadłościowym dla osób niewypłacalnych, w szczególności:

  • sporządzanie wniosków o ogłoszenie upadłości;
  • nadzór i opieka nad toczącym się postępowaniem (kontakt z sądem i syndykiem, składanie skarg, pism, wniosków).

A także:

  • pomoc w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów;
  • analiza sytuacji majątkowej i finansowej, badanie spełnienia przesłanek warunkujących zgłoszenie upadłości;
  • pomoc w zakładaniu i obsłudze konta w portalu KRZ (Krajowego Rejestru Zadłużonych).

Najważniejszym aspektem, który staje się przyczynkiem do podjęcia decyzji o ogłoszeniu upadłości jest perspektywa powrotu do normalnego życia, bez obciążeń i długów. Należy pamiętać, że już na pierwszym etapie po złożeniu wniosku w wyniku orzeczenia sądu, które zapada stosunkowo szybko (przy odpowiednim przygotowaniu się i złożeniu kompletnego wniosku z kompletem odpowiednich załączników) zawieszeniu ulegają postępowania sądowe, egzekucyjne prowadzone przez komornika oraz powinni zaprzestać swoich czynności windykatorzy z firm windykacyjnych. Zawieszeniu ulega również bieg naliczania odsetek, tzn. że długi przestają się każdego dnia powiększać. W trakcie trwania postępowania upadłościowego opiekujemy się każdym z Klientów tak, by finalnie odzyskał w wyniku upadłości płynność finansową i mógł rozpocząć nowy etap życia z tzw. „czystą kartą”.

Radca Prawny Natalia Zielmachowicz jest jednocześnie doradcą restrukturyzacyjnym oraz pełni rolę syndyka w już toczących się postępowaniach. Dzięki swojej wiedzy i dotychczasowemu doświadczeniu potrafi okiem eksperta ocenić dokumenty, doradzić i pomóc w bezproblemowym przejściu przez cały proces upadłości.

Jeśli potrzebna jest Ci pomoc w sprawnym przejściu przez ten proces i odzyskaniu komfortu życia, zachęcamy do skorzystania z pomocy profesjonalistów z grona prawników naszej Kancelarii. Proponujemy Państwu bezpłatną i niezobowiązującą 15-minutową rozmowę wstępną ze specjalistą od upadłości konsumenckiej, w której przedstawimy możliwości, jakie widzimy w Państwa sprawie wraz z nakreśleniem kosztów upadłości konsumenckiej. Umów się na bezpłatną poradę wstępną.

Świadczymy pomoc na terenie całego kraju, bez względu na miejsce zamieszkania Klienta.

Nie czekaj, pozwól sobie pomóc.