e-mail kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl tel +48 797 392 234

kancelaria

O nas

Natalia Zielmachowicz

Radca prawny i Doradca restrukturyzacyjny

Radca prawny i doradca restrukturyzacyjny

Natalia Zielmachowicz

Radca prawny Natalia Zielmachowicz jest wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku pod nr Gd/E/303. Jednocześnie posiada przyznawaną przez Ministra Sprawiedliwości licencję doradcy restrukturyzacyjnego (nr 1531), co umożliwia jej wykonywanie czynności syndyka, nadzorcy sądowego oraz zarządcy.

Posiada szerokie doświadczenie w obsłudze prawnej osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.

Doświadczenie

Wykonywanie pracy prawnika rozpoczęła w renomowanej firmie produkcyjnej, gdzie zajmowała się m.in. sporządzaniem i opiniowaniem umów, prowadzeniem postępowań sądowych, prawem pracy i ubezpieczeniem społecznych, prawami konsumenta, prawem transportowym i przewozowym, a także współpracą z organami egzekucyjnymi.

Doświadczenie zdobywała także pracując w prokuraturze okręgowej oraz trójmiejskich sądach. Pracę w sądzie rozpoczęła od wydziału gospodarczego by po niespełna dwóch latach realizować się jako asystent sędziego w wydziale rodzinnym i nieletnich. Wówczas była także uczestnikiem szkoleń, w tym organizowanych przez Krajową Szkołę Sądownictwa i Prokuratury, a także ukończyła podyplomowe studia – Akademia Spółek w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Kolejnym etapem rozwoju zawodowego r.pr. Natalii Zielmachowicz była współpraca z renomowanymi kancelariami radców prawnych położonymi na terenie Trójmiasta, gdzie zajmowała się m.in. szeroko rozumianym prawem cywilnym, prawem rodzinnym i opiekuńczym, prawem ubezpieczeń społecznych oraz prawem pracy, prawem spadkowym, prawem nieruchomości, prawem administracyjnym, odszkodowaniami, podatkami, postępowaniem egzekucyjnym oraz kompleksową obsługą prawną Klienta biznesowego.

Jednocześnie występowała przed sądami, organami administracji, w tym zagranicznymi organami administracji podatkowej, a także brała udział w negocjacjach.

Mając świadomość, iż prawo nieustanie ewoluuje r.pr. Natalia Zielmachowicz stale aktualizuje i uzupełnia posiadaną już wiedzę m.in. poprzez uczestnictwo w szkoleniach w szczególności z zakresu procedury cywilnej, prawa podatkowego oraz prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. W roku 2021 ukończyła podyplomowe studia na Uczelni Łazarskiego pod nazwą Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe (Restrukturyzacja i likwidacja przedsiębiorstwa).

Obecnie świadczy usługi prawne jako radca prawny oraz doradca restrukturyzacyjny. Przy wykonywaniu powierzonych zadań kładzie nacisk na jakość, skuteczność i zaufanie.

  • Radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku pod nr GD/GD/3431. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych trójmiejskich kancelariach radcowskich i adwokackich gdzie zajmowała się głównie obsługą podmiotów gospodarczych, a także na stanowisku specjalisty do spraw prawnych w ogólnopolskiej firmie windykacyjnej.

    Uczestniczka szkoleń aktualizujących występujące w prawie zmiany oraz słuchacz podyplomowych studiów prowadzonych przez Uniwersytet Gdański o specjalizacji Prawo spółek. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z szeroko rozumianym prawem i postępowaniem cywilnym oraz prawem spółek handlowych. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje także praktykę prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa spadkowego. W kancelarii rozwija specjalizację w zakresie prawa rodzinnego.