e-mail kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl tel +48 797 392 234

o naszej kancelarii

Media

Wypowiedzi w mediach i artykuły prawnicze

"Założycielka kancelarii – radca prawny Natalia Zielmachowicz – jako specjalistka z zakresu prawa ubezpieczeń społecznych zabrała głos w sprawie pana Krzysztofa, który walczy z nowotworem i choć przepracował wiele lat, nie mógł otrzymać renty. Dzięki pomocy naszej ekspertki pan Krzysztof ma szansę na otrzymanie świadczenia."
Imię i nazwisko: Natalia Zielmachowicz
Stanowisko: Radca prawny
"Ekspertka z naszej kancelarii udzieliła wywiadu na temat świadczeń na dziecko w związku z obostrzeniami covidowymi. Radca prawny Anna Lewandowska wyjaśniła, komu przysługują owe świadczenia, a komu nie. Omówiła także sposób, w jaki można się ubiegać o zasiłek opiekuńczy."
Imię i nazwisko: Anna Lewandowska
Stanowisko: Radca prawny
"Założycielka kancelarii – radca prawny Natalia Zielmachowicz – jest autorką artykułu nt. eksploatacji w transporcie międzynarodowym statków z sektora offshore. W artykule wskazała m.in. różnicę między dotychczasową praktyką organów podatkowych a nowym stanowiskiem zawartym w indywidualnych interpretacjach. Artykuł można przeczytać na portalu Gospodarka Morska."
Imię i nazwisko: Natalia Zielmachowicz
Stanowisko: Radca prawny
"Założycielka kancelarii - radca prawny Natalia Zielmachowicz jest specjalistką z zakresu prawa morskiego oraz prawa podatkowego. W związku z tym, napisała artykułach o najważniejszych terminach podatkowych, o których powinien pamiętać każdy marynarz. W artykule podała konkretne przykłady np. termin na złożenie zeznania podatkowego czy termin wniosku o ulgę abolicyjną. "
Imię i nazwisko: Natalia Zielmachowicz
Stanowisko: Radca prawny
"Ekspertki z naszej kancelarii z dziedziny prawa upadłościowego, omówiły w artykule upadłość przedsiębiorstw. Konkretnie, kiedy dokładnie spełniają się przesłanki niewypłacalności, które uprawniają do złożenia wniosku o upadłość. Wyjaśniły także, że zbadanie sytuacji finansowej oraz złożenie wniosku we właściwym czasie są najważniejszymi momentami dla przedsiębiorstwa, które stanowią bufor bezpieczeństwa. "
Imię i nazwisko: Natalia Zielmachowicz
Stanowisko: Doradca restrukturyzacyjny
"Pani Mecenas Natalia Zielmachowicz jest specjalistką w sprawach upadłości konsumenckiej. Jako radca prawny oraz doradca restrukturyzacyjny posiada bogate doświadczenie zawodowe. Dlatego, w artykule wyjaśniła, dlaczego pomoc doświadczonej osoby jest tak ważna w postępowaniu upadłościowym oraz wskazała jakie zalety ma zwrócenie się do specjalisty z tego zakresu. "
Imię i nazwisko: Natalia Zielmachowicz
Stanowisko: Doradca restrukturyzacyjny