e-mail kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl tel +48 797 392 234
Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Zielmachowicz Gdynia

Specjalizacja

Upadłość gospodarcza

Kancelaria specjalizuje się w prawie upadłościowym i oferuje kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorców. Doskonale wiemy, że prowadzenie działalności gospodarczej związane jest z ryzykiem niewypłacalności. Dlatego, pomagamy ocenić czy doszło do tak dużych problemów finansowych, aby można mówić o upadłości przedsiębiorstwa. Jeśli tak się stało, to kluczowym krokiem jest złożenie wniosku w odpowiednim terminie. 

Doświadczony zespół prawników naszej Kancelarii pomoże zweryfikować i ocenić, czy spełnione zostały warunki do złożenia wniosku o upadłość.

Jeśli zostały spełnione, nasz zespół zajmie się sporządzeniem wniosku i będzie czuwał nad przebiegiem postępowania, aż do jego zakończenia.

W upadłości „gospodarczej” najważniejszy jest CZAS i moment, w którym zostanie złożony wniosek wraz z kompletem dokumentów do właściwego sądu. Dlatego zalecamy podjąć decyzję o złożeniu wniosku jak najszybciej, aby uniknąć potencjalnych konsekwencji, takich jak na przykład egzekwowanie długów przez wierzycieli. Należy mieć na uwadze, że odpowiedzialność za powstałe długi może obejmować nawet majątek osobisty członków zarządu. 

Bez względu na to, czy jesteś dłużnikiem, czy wierzycielem, nasza Kancelaria oferuje wsparcie na każdym etapie procesu upadłościowego.

Nie zwlekaj! – skorzystaj z profesjonalnej pomocy naszych prawników.

Świadczymy pomoc na terenie całego kraju, bez względu na miejsce prowadzenia działalności.